Reference


Svatební makeu-up a účes pro krásnou nevěstu Káťu

Profesionální a zároveň velice přátelský přístup, účes i make-up se ladí podle představ nevěsty do naprosté dokonalosti. Rozhodně doporučuji :-).

Líčení a účes na svatbu

Naprostá spokojenost. Marušku jsem vyzkoušela jako druhou vizážistku a i (už) manžel pochopil, proč jsem se u první paní necítila. Maruška naprosto vystihla to, co jsem si přála!


Za nás můžeme doporučit :-)


Svatební líčení a účes pro nevěstu, společenské líčení a účes pro její sestru

U paní Škábové jsem si objednala svatební balíček a velice ráda doporučím dalším potencionálním zákaznicím. Vše bylo perfektní, na zkoušce i v samotný den D. Byla velkou oporou a její práce vydržela až do brzkých ranních hodin ( a to jsem přes den i zmokla). Paní Škábová je velmi ochotná, přizpůsobí se maximálně zákaznici, vždy usměvavá a její práce je odvedena ne vysoké profesionální úrovni. Velmi ráda jsem se na ní obrátila a určitě tak udělám i v budoucnosti.

Večerní líčení a účes na ples

U Marušky Škábové jsem si objednala balíček večerního líčení + společenský účes. Vyzkoušela jsem první vizážistku a jsem nad míru spokojená, neměnila bych. Výborná spolupráce. Doporučuji

Svatební líčení a účes

Velice doporučuji služby paní Škábové. Je profesionální, velice ochotná a jednání s ní proběhlo na jedničku. Přesně ví, co nevěsta chce a také jí to dopřává. Byla jsem více než spokojená.Pracuji s kosmetickými a vlasovými produkty předních světových značek