Líčení a účes pro rozlučku se svobodou

Vše pro budoucí nevěstu

Zaměřuji se hlavně na svatební líčení a účesy, ale rozlučka už tak nějak ke svatbě patří. A tak jsem se rozhodla zařadit do nabídky svých služeb i balíček „rozlučka se svobodou“. V Česku není tato tradice zatím tolik rozšířená, ale jsem si jistá, že i tady najde své zastánce.

Celá tato služba se dá nakombinovat a podřídit průběhu, stylu a tématu rozlučky. Zde napíši jen pár věcí, jak vše může vypadat – co Vám mohu nabídnout konkrétně v rámci této služby. Dorazím k Vám na určené místo se vším potřebným, 10 minut příprav z mé strany a můžeme začít. Pohodlně usadíte svou, zatím ještě svobodnou, kamarádku a celé dvě hodinky o ni budu pečovat a zkrášlovat ji. Přitom si můžeme povídat, Vy můžete popíjet a vše samozřejmě konzultovat se mnou. Make-up a účes budu vytvářet s ohledem na přání a požadavky nastávající nevěsty, tak aby s výsledkem byla spokojená.

Během líčení i po něm se s Vámi ráda popovídám o make-upu, nových trendech v kosmetice, péči o pleť.

Vaše návrhy a přání na průběh mé návštěvy na rozlučce určitě probereme v předchozí komunikaci, na všem se domluvíme konkrétně, abych si mohla připravit potřebné podklady a věci k maximální spokojenosti všech zúčastněných.

A aby toho nebylo málo, nastávající nevěsta ode mě dostane malý dáreček.

Pozn.: striptéry či jiná překvapení, prosím naplánovat mimo mou návštěvu, nevím, zda by nastávající nevěsta zvládla vícero lidí kroužících kolem ní současně :-D
Pracuji s kosmetickými a vlasovými produkty předních světových značek